Jūs esate: Pradžia » Kaunas » SALDITA EDUKACINĖ PROGRAMA – RANKŲ DARBO ŠOKOLADINIAI GAMINIAI

SALDITA EDUKACINĖ PROGRAMA – RANKŲ DARBO ŠOKOLADINIAI GAMINIAI

Uždaroji akcinė bendrovė „SALDITA“ yra įsikūrusi Kaune kur pačiame Kauno senamiestyje turi vienintelę mieste šokolado gamybos manufaktūrą kurioje jau  18 metų gamina įvairias progines dekoruotas, folijuotas šokoladines figūras, rankų darbo asorti saldainius, triufelius,įvairias figūrėles,reklaminius gaminius   iš  tikro belgiško šokolado.

Įmonė  organizuoja edukacinę programą skirtą vaikams

Programos metu  išgirsite   unikalią šokolado atsiradimo istoriją, sudalyvausite akloje degustacijoje, pamatysite, kaip gaminami rankų darbo saldainiai ir tuščiavidurės figūros,kurių gamybos procesas yra identiškas viso pasaulio šokolado manufaktūrose. Bus puiki proga vaikams iš arčiau susipažinti su konditerio,šokolado meistro  specialybe.

Ir žinoma patys vaikai galės pamėginti išbandyti save gamyboje ir  pasigaminti pačių šviežiausių saldainių,išsilieti norimą figūrėlę ir padekoruoti ją spalvotu šokoladu.
Visas veiksmas vyksta Kauno senamiestyje įsikūrusioje kavinėje „ŠOKOLADINĖ“ ir už jos durų esančioje šokolado manufaktūroje,adresu M.Daukšos g.48,Kaunas.

Renginio trukmė 1 valanda. Kaina iki 15 vaikų minimali suma 135 eurai, virš penkiolikos vienam vaikui 9 eurai. (lydinčiam asmeniui 15 mokinių grupei nemokamai)

Dėl smulkesnės informacijos ir registracijos teirautis telefonu :
8-68642840 – Eglė Ilgauskaitė
info@saldita.lt
www.saldita.lt

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes