Jūs esate: Pradžia » Vilnius » Meninis užsiėmimas smegenų mankštai

Meninis užsiėmimas smegenų mankštai

Koks svarbus yra kvėpavimas, žmogus suvokia tik tuomet, kuomet jam uždengiama burna ir nosįs bent 30 sekundžių. Kvėpavimo modelis daro įtaką žmogaus laikysenai, plaučių ventiliacijai ir kraujotakai, o taip pat ir darbo efektyvumui.

Susijaudinus, patiriant įtampą, daug greičiau galima nurimti, pasitelkus  taisyklingą kvėpavimą.  Įkvepiant į plaučius patenka oras, per plaučius, tekėdamas kraujas iš oro pasisavina deguonį, kuris nunešamas į smegenis. Ramus, gilus kvėpavimas padeda sureguliuoti nervų sistemos veiklą.  Taisyklingas kvėpavimas  taip pat efektyvina ir smegenų darbą, padeda sutelkti dėmesį.

Užsiėmimo metu, žaismingu būdu pristatysime net  keletą atpalaiduojančių kvėpavio pratimų smegenų mankštai, o vieną iš jų  panaudosime tapymui, taip , stabdydami iškvėpimą tapant,  ne tik  pageriname deguonies pasisavinimą plaučių kraujagyslėmis,  stiprinsime plaučių tonusą, bet taip sukursime nuostabų žydinčio medžio paveikslą.

Po meditatyvinio tapymo juntamas gilus atsipalaidavimas, minčių nuraminimas ir pasitenkinimas ne tik procesu, bet ir rezultatu, suaktyvinamas darbingumas. Šia technika atlikti darbai visada džiugina akį.

Užsiėmimų trukmė   1-2 ak.val. (pasirinktinai).

Užsiėmimo kaina Vilniuje nuo 220 eur. Rekomenduojama amžiaus grupė – nuo 6 iki 99 metų amžiaus.

Užsiėmimas gali vykti Jūsų įstaigoje suderintu laiku Jūsų patalpose Vilniuje arba mūsų patalpose Vilniuje- Rokantiškių sodų terasose arba žiemos sode Vilniuje (jei užsiėmimas vyktų žiemos sodo patalpose, prie edukacijos kainos papildomai prisideda 90 eur).

Veiklos autorė: Giedrė Sunklodaitė, stovyklų vaikams organizatorė, meninio ugdymo mokytoja, profesionali drabužių dizainerė.

Susisiekti el.p. filsomai@gmail.com, www.filsoma.lt , daugiau apie tai : https://filsoma.lt/sakuros-medzio-tapymas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes