Jūs esate: Pradžia » Jaunimui » Pramoginė-edukacinė programa -“Pažink pasaulį per lėlę”

Pramoginė-edukacinė programa -“Pažink pasaulį per lėlę”

Atvykę į  „Akmendvarį ”  pirmiausia, susipažinsite su šios sodybos unikalumu – išsaugotomis etnografinėmis detalėmis, senoviniais ūkio padargais, bei buities rakandais. O Lėlių salėje turėsite progą ne tik pasigrožėti autentiškomis iš įvairių pasaulio kampelių atveštomis tautinėmis lėlėmis, bet ir sudalyvauti viktorinoje – “įvardink lėlę’’.  Vėliau mokiniai patys gaminsa savo kūrybos lėlę seniausiu ir lengviausiu – rišimo būdu. Dalyviai lėlės kūną ir drabužius riša iš audinio skiaučių. 


Mūsų edukacinėje programoje nei vienas dalyvis nepaliekamas pasyvus stebėtojas – visi būsit aktyvūs, smalsūs ir įtraukti tarsi į azartinį žaidimą !Vaikai namo parsineš ne tik naujas žinias, bet ir savo rankom sukurtą rištinę lėlytę !Programa gali būti pritaikyta tiek vaikams, tiek suaugusiems – tad kviečiame atvykti ir šeimomis !


***TRUKMĖ – iki 2 val.KAINA -12 € /asmeniui ( ne mažiau 10 žm.), moksleivių grupę lydintiems asmenims nemokamai.KUR – mūsų sodyboje, jūsų mokykloje, įstaigoje (pagal susitarimą ir už papildomą transporto išlaidų apmokėjimą, edukatorė su savo darbo priemonėmis gali atvykti ir pas Jus).


Edukacinės programos datą ir laiką kviečiame rezervuoti iš anksto el.paštu  arba tel.: 861401439 
Info@akmendvaris.lt

www.akmendvaris.lt

www.facebook.com/akmendvaris

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes