Jūs esate: Pradžia » Jaunimui » MEDINIŲ ANGELIUKŲ GAMYBA

MEDINIŲ ANGELIUKŲ GAMYBA

Ką žinome apie angelus, savo angeliuko papuošimas. Po edukacijos galima aplankyti Angelų kalvą, Trakų r. Būdos. k.
Vieta: Trakų krašto tradicinių amatų centras, Karaimų g. 41, Trakai ar Trakų r. amatininkų rezidensijose.
Trukmė: apie 1 val.
Kaina: Kaina 4 € asmeniui. 
Žmonių skaičius: nuo 15
Amžius: 5+
Kalba: LT, EN, RU

Angelai… kadaise žemėje gyveno daugybė angelų ir visada padėdavo žmonėms. Išmokė juos puoselėti meilę, nupiešti peizažą, išauginti gražiausius augalus, supdavo jų vaikus ir pasakodavo gražiausias pasakas. Visad būdavo šalia su šiltu žodžiu, paguoda ir mažais stebuklais. 
Jie ir dabar gyvena tarp mūsų ir pasirodo tada, kai sunkiausia. Pažiūri mums į akis, nusišypso ir, padėję įveikti bėdas, išnyksta, taip ir nepasakę iš kur atsirado. Jūs tikriausiai angelus pažįstat, ar ne? Atidžiau dairykitės: pamiršot pasveikinti močiutę su gimtadieniu ir aplinkybės Jus atvedė pas ją, …kai buvo sunku atėjo draugas ir pralinksmino… tiesiog netikėtai…
Edukacijos metu klausysitės pasakojimo apie arkangelus, papuošite savo medinį angelą sargą. Programą veda tautodailininkė, sertifikuota meistrė.
Dalyviai gauna pradedančio amatininko pažymėjimą.

Po edukacijos kviečiame aplankyti Angelų kalvą: Tai nuolat gausėjantis ąžuolinių angelų skulptūrų ansamblis, vainikuojantis reikšmingiausių, vienoje architektūrinėje diagonalėje išsidėsčiusių Trakų dvasinių statinių – Trakų stačiatikių Šv. Dievo Motinos gimimo cerkvės, Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčios ir Trakų salos pilies – seką.
Angelų kalva – tarsi simbolinis „vainikas“ Trakams. Jį sudaro įvairios, beveik penkių metrų aukščio ąžuolinės angelų skulptūros, simbolizuojančios pagrindines krikščioniškąsias vertybes – Meilę, Viltį, Tikėjimą, Gyvybę, Dvasios stiprybę, Dvasios ramybę, Taiką, Atjautą, Pasiaukojimą, Bičiulystę, Santarvę ir kt.
Maršrutas nuo Trakų krašto tradicinių amatų centro:

Informacija teikiama ir užsakymai priimami: +37069827197, +37069877175.
Trakų krašto tradicinių amatų centre 10:00-17:00 veikia suvenyrinė parduotuvėlė.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes