Jūs esate: Pradžia » Jaunimui » LIETUVOS ZOOLOGIJOS SODO EDUKACIJOS

LIETUVOS ZOOLOGIJOS SODO EDUKACIJOS

Nykstantys gyvūnai ir jų išsaugojimo galimybės

Trukmė 1 val.

1–6 klasių mokiniams

Programos tikslas – gyvūnų pažinimas kaip tyrinėjimo ir atradimų procesas. Supažindiname vaikus su zoologijos sodo gyventojų istorijomis, pasirenkame gyvūno rūšį, sprendžiame esminius gyvūnijos išsaugojimo klausimus. Zoomokyklėlėje išsiaiškiname, ką slepia paslaptingoji raudonoji staltiesė.

 

Zoologijos sodo plėšrieji gyventojai. Kačių šeima.

Trukmė 1 val.

1–4 klasių mokiniams ir kitoms tikslinėms grupėms

Programos metu susipažįstame su pasaulio plėšrūnais. Zoologijos sodo kačių šeima. Naudojamės padalomąja medžiaga. Baigiant programą, zoomokyklėlėje įmename juodojo maišo paslaptį.

 

Žolėdžiai. Aukščiausias pasaulio gyventojas zoologijos sode – žirafa.

Trukmė 1 val.

1–4 klasių mokiniams ir kitoms tikslinėms grupėms

Programos metu vaikai susipažįsta su zoologijos sodo kanopiniais gyvūnais. Kai kurie iš jų mums labai naudingi: maitina, rengia, naudojami kaip transporto priemonė. Dalomoji medžiaga padeda geriau pažinti Afrikos gyventoją žirafą.

 

Vabzdžių karalystė zoologijos sode

Trukmė 45 min.

Užsiėmimas vyksta zoomokyklėlėje. Programos metu supažindiname su mitybos grandine zoologijos sode, įdomiais ir nesuprantamais reiškiniais gausiame vabzdžių pasaulyje. Paliesti Madagaskaro tarakoną užsiėmimo metu tikras išbandymas.

 

 

Lietuvos laukiniai gyvūnai

Trukmė 1 val.

Darželių ugdytiniams; 1–4 klasių mokiniams ir kitoms tikslinėms grupėms

Kviečiame į kelionę, kurios metu galėsite pažinti patiklius ir draugiškus, plėšrius ir pavojingus, unikalius Lietuvos krašto gyvūnus. Atvykę į kelionę galėsite gyvai vartyti raudonosios knygos puslapius. Sužinosite kai kurių rūšių ypatumus, didžiausias grėsmes jiems ir jų išsaugojimo galimybes. Zoomokyklėlėje pamatysite filmą „Geležinės varlės“, atliksite užduotį ir suprasite, kaip padėti baliniams vėžliams.

Tropiniai sparnuočiai

Trukmė 1 val.

Užsiėmimo metu jūsų laukia pažintis su mažosiomis ir didžiosiomis papūgomis, kurios žavi ne tik įvairiaspalvėmis plunksnomis. Taip pat susipažinsite su žinduoliu apgaubtu įvairiausiomis legendomis ir pasakomis, vieninteliu pasaulyje gerai skristi gebančiu – šikšnosparniu.

 

Seniausi pasaulio gyventojai – ropliai

Trukmė 45 min.

1–4 klasių mokiniams ir kitoms tikslinėms grupėms

Užsiėmimo metu susipažinsite su ropliais, gyvenančiais zoologijos sode. Taip pat išmoksite, kaip reikia elgtis su gyvate, sutikus ją miške, kaip saugiai paimti ir laikyti roplį.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes