Jūs esate: Pradžia » Vaikams » Jūsų mokykloje Vilniuje „Augalų supergalios mano emociniam balansui”

Jūsų mokykloje Vilniuje „Augalų supergalios mano emociniam balansui”

Nerimo kupinose dienose svarbu bent kelias minutes SKIRTI LAIKO PADĖTI SAU.


Vaiko akys didelės. Jis stebi supantį pasaulį ir daug subtiliau, jautriau reaguoja nei suaugęs. Vaikas jaučia ir sugeria mamos, tėčio, brolio, sesės, močiutės, senelio, mokytojos, kaimynės, draugo nuotaikas ir dar tik mokosi atpažinti kilusias emocijas ir jausmus.


Mes, mokytojai, susiduriame su tokiomis nerimo iššauktomis problemomis kaip nevaldomi pykčio priepoliai, nevaldomas dėmesys, skaudūs žodžiai sau ir kitiems. Tikras Iššūkis – kaip laiku atpažinti ir kaip išbūti tose emocijose.
Kiek kartų suaugęs žmogus pats pasiklysta savo jausmų pasaulyje? Tūkstančius kartų!!! Vaikas reaguoja dar jautriau ir tuo pačiu, stebėdamas aplinkinius, mokosi atpažinti, įvardinti užplūdusias emocijas. Ar vaikui lengva? Atsakymas klausimu – o suaugusiam, kuris turi patirties, žino savipagalbos metodus, ar visada lengva? Padėti vaikams yra ypač svarbu, ypač šiuo laikotarpiu. Kaip tai galime padaryti?


Su nuostabia, 3 vaikų mama, Monika, sveikatingumo konsultante, parengėme kvapnią edukaciją, tinkančią vaikams nuo pirmos iki 11 klasės.. Sujungėme savo žinias ir mielai pasidalinsime jomis su Jumis, su jūsų mokomais vaikais Jūsų mokykloje.


Dalykai, kurie padeda vaikams subalansuoti emocijas. Leisime išbandyti, pajausti, kaip juos veikia terapinės priemonės, o kartu ir supažindinsime su gamtos gėrybėmis. Uosime, gaminsime kartu kvapus, kurie ramina, mažina įtampą ir padeda išlaikyti dėmesį.


Bendraudami gyvai mokysimės pažinti, pripažinti savo emocijas

Kam reikalinga baimė? Kaip į tai reaguoja mūsų kūnas? Kada baimės reikia, o kada ją galima pakeisti mums malonesne emocija. Liūdesys, nerimas, depresyvios mintys, kaip juos sušvelninti, paleisti įtampas. Žaidybiniu būdu pažinsime, atrasime visas užslėptas emocijas.

Kvapų gamyba geros nuotaikos užtaisui

Kartu su amoterapeute Monika iš eterinių aliejų susikursime kvapus naudoti klasėje emocijų keitimui – džiaugsmo kvapą, motyvacijos, ramybės kvapą. Kvapai liks Jūsų klasei, juos galėsite naudoti toliau emocijų stabilizavimui.

Pratimai dėmėsio koncentracijai

Pastaruoju metu sunku susikaupti, koncentruoti dėmesį, pamokų pabaigoje energijos visai nebelieka.. Kartu atliksime pratimus, žadinant mūsų dėmesį, išbandysime priemones, kurios dėmesį padeda koncentruoti.

Mūsų požiūris įtakoja mūsų emocijas

Kaip formuoti optimistinį požiūrį, nuo kurio priklauso mūsų emocijos. Kokie veiksmai mūsų emocijas šviesina, o kurie temdo.

Edukaciją ves – Inga Sosnovska ir Monika Kojelavičė

•ISEI bendruomenės sertifikuota emocinio intelekto instruktorė, dėmesingumo trenerė.
•UAB „Janida” ugdomųjų ir terapinių žaislų – kūrėja, „Svajonių terasų” kūrėja.
• Edukacinių programų vaikams autorė.
•Programos pedagogams ape emociškai saugią aplinką įstaigoje autorė.
ir
Monika Kojelavičė – Doterra sveikatingumo konsultantė, aromaterapeutė.

Įtampą mažinančios priemonės

Edukacijos metu, atsižvelgiant į vaikų amžių, naudosime terapines sensorines priemones, skirtas emocijoms pažinti, paleisti, mažinti įtampas.

Sensorinės priemonės emocinio intelekto ugdymui

Edukacijos kainos Jūsų mokyklai (trukmė – 1 pamoka)

1 klasei: 200 EUR.
2 klasėms Jūsų įstaigoje tą pačią dieną: 250 EUR.
3 klasėms Jūsų įstaigoje tą pačią dieną: 380 EUR.

Dėl edukacijos Jūsų įstaigoje teiraukitės
el.paštu: inga@janida.lt.

Kartu su vaikais iš eterinių aliejų gaminsime kvapus, kurie ramina, atpalaiduoja, padeda sutelkti dėmesį

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes