Jūs esate: Pradžia » Jaunimui » EDUKACIJA-PRAKTIKUMAS VAIKAMS “EMOCIJOS, JŲ VALDYMAS, NESUVALDYMO PASEKMĖS”

EDUKACIJA-PRAKTIKUMAS VAIKAMS “EMOCIJOS, JŲ VALDYMAS, NESUVALDYMO PASEKMĖS”

Dažnai matome pykstančius vaikus, sunkiai besitramdančius, įniršusius. Neretai dar labiau juos įaudriname parinkdami netinkamus žodžius „nepyk“, „nusiramink“, „būsi nubaustas“.

Žaismingos edukacijos metu  susipažįstame su EMOCIJŲ ĮTAKA mūsų kūnui, aptariame EMPATIJOS sąvoką, atsižvelgiant į psichoterapeutų patarimus,  praktiškai žaidimų, būdu išbandome net keletą pykčio išraiškos būdų, mokomės  pakeisti karštas, impulsyvias mintis šaltomis, žaismingomis.

Kartu su Policijos pareigūnu apžvelgiame galimas UŽGNIAUŽTŲ emocijų  ateities pasekmes (atsakomybė už vagystes, muštynes, žalingų įpročių turėjimą). Supažindiname su pasekmėmis, atsižvelgiant į Lietuvos įstatymus, kas nutinka, kai emocijų reikiamu laiku nesuvaldome.

Edukacija rekomenduojama vaikams nuo pirmos  iki 12 klasės (adaptuojama, žinant vaikų amžių) kaip prevencinė priemonė prieš patyčias ir smurtą.

Edukaciją vedame dviese – Inga Sosnovska, ISEI (International Sociaty for Emotional Intelligence) mokslinės bendruomenės akredituota instruktorė ir koordinatorė Lietuvoje ir  buvęs policijos pareigūnas. Edukacijos trukmė – 1 pamoka.  Edukacija kol kas vedama tik Vilniuje.’

Dėl laiko derinti iš anksto e-paštu inga@janida.lt arba tel.: 8 604 03176.

Programą veda: Inga Sosnovska, Emocinio intelekto ugdymo praktikė, ISEI (International Sociaty for Emotional Intelligence) mokslinės bendruomenės akredituota instruktorė ir koordinatorė Lietuvoje,lektore, ugdomųjų ir terapinių žaislų įmonės UAB „Janida" įkūrėja ir vadovė.

Kaina: 119.00€

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes