Jūs esate: Pradžia » Aktyvios » ŽAIDIMAS „KNYGNEŠIAI IR ŽANDARAI“

ŽAIDIMAS „KNYGNEŠIAI IR ŽANDARAI“

Jums patinka istorijos apie knygnešius, žandarus, apie Lietuvos gilią praeitį? Norite netradicinės pamokos? Siūlome išskirtinę pramogą Jums ir Jūsų draugams, mokytojams ir mokiniams, vaikinams ir merginoms, klasiokams ir klasiokėms! Tai naujas klubo aktyviems „KA-Ringas“ scenarijus „Knygnešiai ir žandarai“, kupinas neišsildomų įspūdžių, istorijos faktų, įdomių praeities pasakojimų.

Istorijos pamoka – žaidimas lazeriais?

Žaidimas lazeriais „Knygnešiai ir žandarai“ sukurtas orientuojantis į įdomų edukacinių dienų praleidimą mokytojams ir moksleiviams. Šio scenarijaus metu galėsite susipažinti su Lietuvos praeitimi apie knygnešių pavojingą, tačiau labai naudingą darbą, o pasiskirstę į dvi komandas – žandarus ir knygnešius – skirtingų misijų metu vykdysite užduotis knygnešių išsaugojimui ar suėmimui, priklausomai nuo komandos kuriai priklausysite. Šis žaidimas lazeriais ne tik aktyvi pramoga, bet ir netradicinė istorijos pamoka. Žaidimo metu vykdysite misijas apipintas istorijomis apie knygnešius, sieksite išsaugoti arba pagrobti knygnešius, jų knygas ir dokumentus, kovosite dėl didžiausio KA-Ringas kaimo lobio – lietuviškos knygos. Šis žaidimas ne tik kupinas įdomių istorijų, naujų misijų, įdomių scenarijaus posūkių, bet ir prizų bei siurprizų. Žaidimo eigoje Jūs galite iškovoti Jums dovanojamą knygą ar kitą siurprizą, o žaidimo lazeriais pabaigoje Jūsų laukia KA-Ringas nugalėtojo taurė.

Žaidimas lazeriais „Knygnešiai ir žandarai“ sudarytas iš:
3 skirtingų šaudymosi misijų;
3 skirtingų gynybos/puolimo misijų.
DĖMESIO! Žaidimo vedėjas bet kada gali papildyti žaidimą lazeriais papildomomis misijomis.

Žaidimo trukmė:
Žaidimas lazeriais „Knygnešiai ir žandarai“ trunka apie 1 val. 30 min. (Rekomenduojame susiplanuoti 2 valandas laisvo laiko šiai pramogai, jei tęsite ekskursiją keliaudami į kitus objektus)

Žaidimo sudėtingumas: 2 lygis.

Žaidėjų skaičius: Vienu metu aikštelėje gali žaisti iki 16 žaidėjų susiskirsčiusių į dvi komandas. Esant didesniam žaidėjų skaičiui, galima žaisti su pasikeitimais arba rinktis turnyrą, kuriame dalyvauti gali 3-4 komandos.
Dėmesio! Šio žaidimo negalima žaisti mažesnėms nei 8 žaidėjų grupėms.

Galimi prizai, dovanos:
Nugalėtojų taurė, knygnešių pasai, knyga apie Lietuvos praeitį

Kaina:

Žaidimas lazeriais „Knygnešiai ir žandarai“ kainuoja 10 € / 34,53 Lt  vienam asmeniui.

 

Mus rasite: Draugystės g. 19, Kaunas
(Būtina išankstinė registracija)

Skambinkite telefonu: +37067815676

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes