Jūs esate: Pradžia » Jaunimui » Kaip išrinkti dovanas kiekvienam šeimos nariui?

Kaip išrinkti dovanas kiekvienam šeimos nariui?

Dovanų rinkimas ir ieškojimas – tikras galvos skausmas ne vienam žmogui. Dažnai artėjant svarbiai šventei pasimetame, kadangi nežinome kokią dovaną dovanoti savo šeimos nariams. Mums svarbu, kad jie liktų patenkinti, nustebę, todėl dovanų rinkimui skiriame labai daug dėmesio. Išrinkti dovaną gali būti sunku, todėl vadovaukitės keliais mūsų patarimais ir tai padarykite lengviau bei greičiau.

Svajonių dovanos

Kiekvienas žmogus turi svajonių. Vieni svajoja apie didelius dalykus, o kiti pasitenkina mažesniais. Jeigu žinote kokia jūsų šeimos nario ar net narių svajonė – pasistenkite ją įgyvendinti. Svajonių dovana tikrai įsimintų ir paliestų gavėjo širdį. Nežinote kokia žmogaus svajonių dovana? Pabandykite ją įsivaizduoti pagal tai, kas patinka gavėjui. Galbūt jis pamišęs dėl fotografijos ir kažkada jums užsiminė, kad labai norėtų savo padarytas nuotraukas pasikabinti ant sienos, bet trūksta laiko. Puiku, galėtumėte padovanoti pakabinamą nuotraukų rėmelį, o ten įrėminti ne tik jo darytas, bet ir šeimos nuotraukas.

Naudingos dovanos

Naudingumas yra neatskiriamas mūsų palydovas. Dėl šios priežasties rinkdami dovaną šeimos nariui galvokite, ar ji jam bus naudinga. Naudingumas gali būti vertinamas skirtingai ir galbūt tuo metu nereikalingas daiktas ateityje net labai pravers. Tai gali būti įvairūs rašikliai, laikrodžiai, puodeliai, žvakės, skėčiai, chalatai, pledai, pagalvės ir pan. Taip pat galvokite ir apie tai ką jūsų mylimas gavėjas mėgsta gyvenime veikti. Gal jūsų sesuo ar mama labai mėgsta dažytis? Tuomet joms tiktų pastatomas veidrodis su LED apšvietimu. Visada galvokite apie tai ar žmogus naudosis tuo daiktu, ar jam jo prireiks, kur jis galės jį panaudoti.

Dovanos namams

Jeigu artėja bendra didelė šventė, pavyzdžiui, tėvų vestuvių metinės, Kalėdos ar Naujieji metai, visada galite padovanoti vieną didelę dovaną visiems šeimos nariams. Dovanos namams galėtų būti įvairūs interjero papuošimai, tokie kaip prieš tai minėti nuotraukų rėmeliai, mediniai pastatomi žodžiai, pavyzdžiui, „šeima“, „laimė“, „laimingi kartu“. Taip pat neprašausite padovanoję įdomius puodelius, vyno dalių rinkinį, skaniai kvepiančias žvakes, mielas pagalves. Tinka viskas, kas gali papuošti namus ir juos padaryti dar jaukesniais. Tokios dovanos namams tikrai yra labai mielos ir primenančios, kad šeima – didelė vertybė.

Linksmos dovanos

O gal jūsų šeimos nariai yra pašėlę? Puiku, vadinasi nereikės ilgai galvoti, pasirinkite padovanoti linksmą dovaną. Tikrai artimuosius nustebinsite padovanoję alaus šalmą, pripučiamą gėrimų laikiklį, vandens čiužinį, išdykusius ledukus ar įvairiais juokingais piešinukais dekoruotą tualetinį popierių. Jeigu norite pasidaryti įsimintinų fotografijų, dovanokite artimiesiems aksesuarus linksmoms fotografijoms, burbulų šautuvą, akinius su ūsais, akinių formos šiaudelį gėrimams. Dovanų pardavėjai pateikia pačių įvairiausių linksmų daiktų, o jums belieka juos išsirinkti.

Simbolinės dovanos

Jeigu nėra jokios šventės, na bet labai norite padovanoti dovanėlę artimajam, rinkitės kažką simboliško. Galbūt tai galėtų būti oliziukas, ant kurio galvos auga žolytė, o gal net stalo žaidimas „domino“. Simbolinės dovanos dažniausiai kainuoja visai nedaug, bet tikrai džiaugsmingai nuteikia kiekvieną gavėją. Kad ir ką padovanosite, jūsų šeimos nariai bus laimingi ir patenkinti. Svarbiausia juk ne pati dovana, o parodytas dėmesys ir meilė renkant bei ją dovanojant.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes